M225HV

Wprowadzenie

Dzięki napięciom 1500 VDC / 800 VAC i mocy wyjściowej 225 kW, ten falownik jest idealnym wyborem dla dużych systemów montowanych na ziemi w sektorze elektrowni. Bogate doświadczenie firmy Delta w stosowaniu falowników łańcuchowych w elektrowniach fotowoltaicznych o mocy kilkuset megawatów zostało wykorzystane przy opracowywaniu M225HV.

Proszę pobrać arkusz danych

Komponenty AC

Oddzielna skrzynka okablowania AC z wyjmowanym wejściem kablowym dla łatwiejszej obsługi kabli. Nadaje się do kabli aluminiowych i miedzianych o przekroju do 300 mm2. Oddzielny dławik kablowy dla jednożyłowych kabli PE. Opcjonalny przepust kablowy dla jednożyłowych kabli AC.

Komponenty DC

8 trackerów MPP dla 2 ciągów modułów, każdy z bezpiecznym rozłączaniem za pomocą 3 automatycznych rozłączników DC. Odpowiednia liczba wtyczek Amphenol Pro PV wchodzi w zakres dostawy.

Opcje komunikacji

Zintegrowany interfejs PLC do komunikacji Powerline z oddzielnie dostępnym konwerterem PLC100 firmy Delta. Karta komunikacyjna podłączana na gorąco z 2x RS485, 6 wejściami cyfrowymi i 2 stykami bezpotencjałowymi. 

Funkcje specjalne

Oprócz funkcji takich jak anty-PID, ochrona przed odwrotną polaryzacją i wykrywanie łuku, M225HV posiada również komunikację PLC, rejestrator przebiegu i rozszerzoną funkcję śledzenia MPP. 

Skontaktuj się z pomocą techniczną

Skontaktuj się z pomocą techniczną » W czym możemy Ci pomóc?